Siūlome atlikti visiškai mechanizuotą vejos įrengimą dideliuose plotuose. Tai ne tik leidžia įsirengti norimą veją aplink savo sodybą, tačiau ir kainuoja gerokai pigiau, nei veją įrengiant rankiniu būdu. Dažnai dekoratyvinė veja reikalinga tik sklypo dalyje prie namų, kad tvarkingai atrodytų prie namo. Toliau nuo pastatų, kai sodybos plotas didesnis, svarbu turėti idealiai lygų paviršių vejos pjovimui su traktoriuku.

Mechanizuotas vejos įrengimas

Techninė info

Visais klausimais skambinkite

868227550 Nerijus

Projektų vadovas

info@vejairlaistymas.lt

Didelių plotų vejos įrengimo kainos:
Nuo  0,60 €/m2 + PVM

Mechanizuotas didelių plotų vejos įrengimas yra viena iš naujausių Jums siūlomų paslaugų. Toks vejos įrengimas truputi skiriasi nuo mažesnių plotų vejos įrengimo namų zonoje, kur reikalinga dekoratyvinė veja, galbūt laistymo sistema, sudėtinga įvažiuoti sunkesnei technikai. Pastebėjome, kad vejos įrengimui didesniuose plotuose reikia daug mažiau  darbininkų darbo, t.y. sklypo kultivavimas, lyginimas, šiukšlių ir akmenukų rinkimas bei vejos pasėjimas daugiausiai atliekamas technikos pagalba.

Įsigijome technikos, patobulinome darbų procesus ir galime  vejos įrengimo darbus atlikti greičiau. Tokiu būdu galime Jums pasiūlyti mažesnes vejos įrengimo kainas. Nustatėme vienodus vejos įrengimo įkainius, kurie gali nežymiai keistis dėl skirtingo atstumo iki sklypo.
Kontaktai

Įsimintos prekės  

(tusčia)

RulonineVeja.eu

 

 

Active24.lt Slidinėjimo ir turizmo prekės, riedučiai, riedlentės