Apželdinimas

Gražus Jūsų namų apželdinimas gali suteikti malonumą akiai ne tik Jums ar Jūsų šeimai, bet ir kaimynams bei svečiams. Bet norint įsirengti gražų kiemą reikia atsižvelgti į daug niuansų – koks tos vietovės klimatas, kiek skirsite laiko augalų priežiūrai, koks kiemo dirvožemis, kritulių kiekis, tarša, o gal turite unikalių idėjų kurių sudėtingas įgyvendinimas? Keičiant apželdinimą tai vienas iš geriausių būdų pagerinti savo namų išvaizdą. Perparduodant namą – puikus apželdinimas ženkliai pakelia turto kainą. Jei turite idėjų, žinių ir užsispyrimo viską galite atlikti patys, arba galite samdytis specialistų komandą kuri turi ilgametę patirtį. Atliekant apželdinimą reikia atsižvelgti į kiemo dizainą, trinkelių spalvą, takelių išsidėstymą, neturint tinkamo dirvožemio reikia tręšti jį, arba pasirūpinti papildomu tinkamo dirvožemio užsivežimu. Pagal pasirinktą stilių augalai išdėstomi atsitiktinėse vietose arba, mėgstantiems tvarką, laikomasi simetrijos. Augalai auginami iš sėklų arba perkami sodinukai, kiekvienas augalas turi savitų auginimo savybių kurias reiktų žinoti norint išlaikyti augalą gražų ir sveiką. Kuriant savo kiemo išvaizdą galima panaudoti ne tik gražiai atrodančias gėles, krūmus ar medelius. Bet galima įkomponuoti ir vaismedžius kurie jums leis mėgautis savo kieme užaugusiomis gėrybėmis. Įkomponuotas aviečių ar serbentų krūmas leis jums mėgautis šviežiomis uogomis savo sode. Mūsų įmonė ne tik patars ką Jums pasirinkti, bet mes ir atliksime viską nuo idėjos iki galutinio įgyvendinimo. Pašalinsime šiukšles, ar likusias šaknis nuo prieš tai augusių augalų, sutvarkysime apleistą sklypą ar jį suformuosime, išgenėsime esančius krūmus ar medžius pagal poreikius. Taip pat tvarkome ir prižiūrime jau suformuotus ir apželdintus sklypus. Sklypo apželdinimas – tai Jūsų namo vizitinė kortelė.

Sklypo formavimas

Sklypo formavimas


Papildoma informacija

Visais klausimais skambinkite

868227550 Nerijus

Projektų vadovas

info@vejairlaistymas.lt

Kaina
350,60€

Kai apželdinimo projektas paruoštas, Jūs galite tiksliau pamatyti ir geriau įsivaizduoti, kaip atrodys sklypo  apželdinimas. Vienas pagrindinių darbų, kai atliekamas sklypo aplinkos tvarkymas, yra sklypo formavimas. Nuo to, kaip tiksliai ir gerai bus atliktas sklypo formavimas, priklauso, ar sklypas bus išlygintas pagal projektą, suformuoti reikiami sklypo nuolydžiai lietaus vandens nutekėjimui. Būtina, kad specialistai įvertintų reikalingų atlikti darbų specifiką atliekant sklypo formavimą, tinkamai parinktų  darbams atlikti reikalingą techniką, įvertinti, kad formuojant sklypą pagal apželdinimo projektą esamas augalinis gruntas nebūtų sumaišytas su lyginamu gruntu, kai sklypo formavimas atliekamas sunkiąja technika (buldozeriais, ekskavatoriais) ir grunto lygis keičiamas daugiau negu 30 cm.

Vejos įrengimas ir bent minimalus sklypo formavimas neatsiejami procesai. Daugiausiai darbų atliekame minikrautuvais Bobcat . Sklypo formavimas atliekamas pervežant arba stumdant gruntą į reikalingą vietą, planiruojant ir lyginant sklypą, sutvarkant statybines atliekas, paskeidžiant ir išlyginant augalinį gruntą. Idealiai lygus sklypo formavimas dideliuose plotuose taip pat įmanomas. Tačiau tai priklauso nuo esamo sklypo reljefo. Jeigu sklypo reljefas kalvotas, sklypo formavimas idealiai išlyginant paviršių bus sudėtingas. Gali reikėti labai daug atvežtinio grunto ir vejos įrengimas ženkliai pabrangs.

Kontaktai

Įsimintos prekės  

(tusčia)

RulonineVeja.eu

 

 

Active24.lt Slidinėjimo ir turizmo prekės, riedučiai, riedlentės