Siūlome atlikti visiškai mechanizuotą vejos įrengimą dideliuose plotuose. Tai ne tik leidžia įsirengti norimą veją aplink savo sodybą, tačiau ir kainuoja gerokai pigiau, nei veją įrengiant rankiniu būdu. Dažnai dekoratyvinė veja reikalinga tik sklypo dalyje prie namų, kad tvarkingai atrodytų prie namo. Toliau nuo pastatų, kai sodybos plotas didesnis, svarbu turėti idealiai lygų paviršių vejos pjovimui su traktoriuku.

Sklypo lyginimas

Sklypo lyginimas


Papildoma informacija

Visais klausimais skambinkite

868227550 Nerijus

Projektų vadovas

info@vejairlaistymas.lt

Kaina

0,00€

Turbūt kiekvienas norime, kad į kraštovaizdį būtų malonu žiūrėti. Gamtoje dėl natūralių procesų susiformavo vienoks ar kitoks žemės lygis. Iš toli žemės paviršius atrodo beveik lygus, tačiau praktiškai nerastume sodybos, kurioje susiformavęs paviršius būtų idealiai lygus. šiandien sunkiai įsivaizduojama, kad didelio ploto sodybos veją reikėtų pjauti su rankine stumdoma/savaeige vejapjove. Tokiems plotams naudojami vejos pjovimo traktoriukai. Kam bent kartą teko pjauti veją tokiu būdu, patvirtins, kad pjaunant jaučiamas kiekvienas žemės nelygumas. Būtent todėl, kad būtų malonu pjauti sodybos veja, po ją vaikščioti ar žaisti, reikalinga kuo lygesnis vejos pagrindas. 

Nesukultivavus sklypo, gražiai jį išlyginti sudėtinga, be sunkiosios technikos lyginant neišsiversite. Kai sklypas sukultivuojamas, purenant dirvožemį susiformavęs ir susigulėjęs gruntas yra išjudinamas, sumalamas. Tokiu būdu lyginti sklypą tampa paprasčiau, galime paprasčiau suformuoti norimus nuolydžius. Suformavus sklypo paviršių su mini krautuvo lyginimo kaušu, toliau naudojamas mechaninis purentuvas, kurio pagalba mini krautuvu važinėnant po sklypą suspaustas grunto paviršius supurenamas maždaug 5 cm sluoksniu. Tam tikra tvarka grunto purentuvu stumdant purenamą gruntą, idealiai užlyginami paviršiaus nelygumai, kalniukai ir duobės. Pakreipus grunto purentuvą kampu, purenant išlindę šiukšlės ar akmenys nustumiami į vieną pusę.

Tokiu būdū galima idealiai išlyginti sklypą, supurenant viršutinį dirvos sluoksnį. Belieka tik mechaniškai išgrėbstyti šiukšles ir akmenukus bei pasėti veją.

Kontaktai

Įsimintos prekės  

(tusčia)

RulonineVeja.eu

 

 

Active24.lt Slidinėjimo ir turizmo prekės, riedučiai, riedlentės