Siūlome atlikti visiškai mechanizuotą vejos įrengimą dideliuose plotuose. Tai ne tik leidžia įsirengti norimą veją aplink savo sodybą, tačiau ir kainuoja gerokai pigiau, nei veją įrengiant rankiniu būdu. Dažnai dekoratyvinė veja reikalinga tik sklypo dalyje prie namų, kad tvarkingai atrodytų prie namo. Toliau nuo pastatų, kai sodybos plotas didesnis, svarbu turėti idealiai lygų paviršių vejos pjovimui su traktoriuku.

Akmenų surinkimas

Akmenų surinkimas


Papildoma informacija

Visais klausimais skambinkite

868227550 Nerijus

Projektų vadovas

info@vejairlaistymas.lt

Kaina

0,00€

Grunto formavimo grėblys skirtas galutiniams sklypo įdirbimui prieš sėjant. 

Išlyginus gruntą lyginimo kaušu ir/arba grunto paruošėju, į paviršių išlenda viršutiniame dirvos sluoksnyje esantys akmenukai, šaknys ar kitos šiukšlės. Prie mini krautuvo pritvirtinus mechaninį grėblį, krautuvas važiuoja atbulas, idealiai paruošdamas sėjimui skirtą plotą. Mechaninio grėblio sukdamasis darbinis velenas "šukuoja" sklypo paviršių. Iš paviršiaus maždaug 3 cm gylyje esantys akmenukai, šaknys ir kitos priemaišos iššukuojami į specialų bunkerį. Bunkeriui prisipildžius, jis ištuštinamas pasirinktoje vietoje. 

Nepamainomas įrenginys, kai dirvožemis prastesnis, su akmenų ir žvyro priemaišomis, kai augaliniame sluoksnyje daug šaknų.

Po darbo su grunto formavimo grėbliu belieka berti sėklas į paruoštą dirvą.

Kontaktai

Įsimintos prekės  

(tusčia)

RulonineVeja.eu

 

 

Active24.lt Slidinėjimo ir turizmo prekės, riedučiai, riedlentės