Siūlome atlikti visiškai mechanizuotą vejos įrengimą dideliuose plotuose. Tai ne tik leidžia įsirengti norimą veją aplink savo sodybą, tačiau ir kainuoja gerokai pigiau, nei veją įrengiant rankiniu būdu. Dažnai dekoratyvinė veja reikalinga tik sklypo dalyje prie namų, kad tvarkingai atrodytų prie namo. Toliau nuo pastatų, kai sodybos plotas didesnis, svarbu turėti idealiai lygų paviršių vejos pjovimui su traktoriuku.

Sklypo kultivavimas

Sklypo kultivavimas


Papildoma informacija

Visais klausimais skambinkite

868227550 Nerijus

Projektų vadovas

info@vejairlaistymas.lt

Kaina
0,00€

Esant sudėtingesniam sklypo reljefui, statesniems šlaitams, vietoms prie vandens plotų, kultivavimo darbai atkiekami vikšriniais mini krautuvais. Kultivuojant esanti velėna visiškai yra suardoma ir išpurenama apie 15cm gylio dirva. Taip paviršius padaromas labai minkštas ir purus, jį lengva formuoti ir galutinai paruošti žolės sėjimui. Kultivuoti galima, kai gruntas yra švarus, be didelių akmenų ir po statybų likusių šiukšlių. Kultivatoriumi viskas yra susmulkinama ir giliai esančios šiukšlės gali būti pakeltos į paviršių. 

Mechanizuotas sklypo kultivavimas - tai viršytinio grunto sluoksnios supurenimas. Mini traktoriumi su freza purenama žemė. Kultivatorius puikiai išpurena net seniai augančią pievą, technikos suslėgtą dirvą, susigulėjusią žemę. Kultivatorius labai palengvina vargą norit įsirengti darzą, pasėti veją, išlyginti seniai nedirbto daržo teritoriją (Buvusios vagos, duobės, kurmiarausiai). Kultivatoriaus darbinis plotis 130 cm, todėl darbas labai našus. Traktoriukas labai manevringas, todėl darbus galima atlikti tiek nedideliame sode, tiek ir didelėje teritorijoje. Atvažiuojame į pageidaujamą vietą, sodybą, sodą, gyvenamąjį sklypą.


Kontaktai

Įsimintos prekės  

(tusčia)

RulonineVeja.eu

 

 

Active24.lt Slidinėjimo ir turizmo prekės, riedučiai, riedlentės